pilkington team

O Firmie


Firma Autofenix świadczy usługi głównie w zakresie sprzedaży i montażu szyb do samochodów oraz innych pojazdów. Nasze oddziały oraz sieć odbiorców znajdują się na terenie województwa świętokrzyskiego i mazowieckiego. W swoim asortymencie posiadamy szyby renomowanych producentów takich jak : Pilkington, Saint-Gobain Sekurit, Guardian, Splintex, AGC Automotive, Fuyao, Sicursiv, Nordglass oraz wysokiej jakości zamienniki : Yesglass, Xinyi i Glaspo. Do wymiany i napraw szyb stosujemy chemię wyprodukowaną w fabrykach DOW, Sika, Loctite i Loxeal. 

 

Firma Autofenix jest niekwestionowanym liderem w swojej branży na tzw. rynku kielecko - radomskim pod względem:

  • ilości posiadanego asortymentu w swoich magazynach
  • jakości oferowanego towaru w postaci szyb samochodowych oraz pozostałego towaru handlowego
  • jakości oraz ilości świadczonych usług w swojej branży
  • najniższych cen za oferowany markowy towar.

 

Autofenix jest autoryzowanym dystrybutorem i przedstawicielem koncernu Pilkington – światowego lidera w produkcji szyb samochodowych na tzw. pierwszy montaż (OEM). Od przysłowiowego "zawsze" współpracujemy z koncernem Saint-Gobain Sekurit. Markowe szyby z logo Pilkington i Saint-Gobain Sekurit stanowią znaczną część naszego asortymentu. W naszych magazynach znajdziecie Państwo szyby również innych renomowanych producentów takich jak : Guardian, Splintex, AGC Automotive, Fuyao, Sicursiv, Nordglass oraz zamienniki uznanych producentów z Chin : Yesglass, Xinyi i Glapo. Do montażu szyb wklejanych używamy głównie klejów i chemii montażowej światowego lidera w branży chemii motoryzacyjnej - firmy DOW.

 

Oprócz sprzedaży, montażu i naprawy szyb zajmujemy się również profesjonalnym przyciemnianiem szyb samochodowych oraz okiennych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w oklejaniu szyb i wysokiej jakości oferowanych folii zdobyliśmy uznanie na rodzimym rynku kieleckim i posiadamy grono zadowolonych i stałych Klientów.

 

W wyniku zaistniałego zapotrzebowania rynku na kompleksową obsługę towarzystw ubezpieczeniowych oraz flot samochodowych, nasza Firma obsługuje wiodących ubezpieczycieli takich jak :  PZU, Gothaer, Ergo Hestia, Compensa, Inter Risk. Będąc we współpracy z Centrum Likwidacji Szkód (CLS) Pilkington, Saint-Gobain Sekurit Polska oraz Flota Glasserwice (FGS) nasza firma wchodzi w skład najlepszych w Polsce punktów serwisowych, w których można wymienić lub naprawić szybę w ramach ubezpieczenia. Zapewniamy profesjonalną obsługę szkód, tworzenie dokumentacji z likwidacji szkody oraz indywidualne warunki współpracy.

Dzięki wieloletniej współpracy z naszymi dostawcami możemy zagwarantować Państwu najwyższą jakość produktów a dzięki naszej znakomicie wykwalifikowanej kadrze specjalistów do spraw dystrybucji i montażu - gwarantujemy profesjonalną jakość usługi !

 

Oferujemy MARKOWE PRODUKTY za konkurencyjną cenę oraz WYSOKIEJ JAKOŚCI ZAMIENNIKI od sprawdzonych producentów !!!

 

Dostosowujemy ceny do kieszeni każdego Klienta. Staramy się oferować Markowe Szyby w cenach bardziej atrakcyjnych niż szyby gorszej jakości oferowane niejednokrotnie przez firmy konkurencyjne.

 

Formy płatności w naszych oddziałach, to:

  • gotówka
  • kredyt
  • przelew bankowy
  • karta płatnicza

 

U nas można wygodnie usiąść, napić się kawy i spokojnie zdecydować o wyborze szyby czy rodzaju folii w swoim aucie. Z ekranu monitora macie Państwo "na żywo" obraz postępu prac. Wszystkie nasze stanowiska pracy są ogrzewane, co jest niezmiernie istotną sprawą w przypadku foliowania oraz montażu szyb wklejanych.

 

W przypadku konieczności pozostawienia samochodu np. do dnia następnego, dysponujemy ogrzewanymi stanowiskami garażowymi, a w każdym z Oddziałów posiadamy również własne parkingi zewnętrzne - ogrodzone.

Nasze warsztaty, biura oraz parkingi są 24h monitorowane kamerami z bardzo długim okresem rejestracji zdarzeń. Naszych obiektów chronią i zabezpieczają specjalistyczne i renomowane Agencje Ochrony. Dzięki temu macie Państwo pewność, że z powierzonym dla nas Waszym samochodem nie stanie się nic złego.

 

Obsługujemy Klientów zarówno bezpośrednio w naszych siedzibach, jak też na tzw. "wyjeździe" w miejscu postoju pojazdu, wskazanym przez Klienta - Zleceniodawcę.

 

~ Zapraszamy serdecznie do korzystania z naszych usług ~