pilkington team

Asortyment Dodatkowy


 

W sprzedaży posiadamy gamę produktów związanych z naszą główną działalnością – tj. z szybami do samochodów, w skład której wchodzą m.in.:

- Wycieraczki MOT-GUM

- Wkłady luster

- Kleje BETASEAL / DOW, SIKA, O-ETECH ADVANCED

- Primery

- Aplikatury

- Linki do wycinania szyb

- Masy uszczelniające SIKA LASTOMER

- Nanoimpregnaty NANOSYSTEM

- Tlenek ceru  50g, 100g, 200g

- Pasta polerska DOMINO

- Narzędzia YATO

- Folie do szyb samochodowych renomowanych producentów : SOLAR SCREEN, GLOBAL, MAXUEL, CHARCOAL, CLASSIC

- Folie do oklejania karoserii (- na zamówienie wg próbnika)

- Folie okienne (- na zamówienie wg próbnika) : atermiczne, przyciemniające, dekoracyjne

- Folie antywłamaniowe (- klasa wytrzymałości P2A z atestem), bezpieczne i ochronne

 

 Wycieraczki

Jeśli Twoje wycieraczki zaczynają zostawiać smugi na szybie możliwe jest, że okres ich używania dobiegł końca. O tym, że wycieraczki mają ogromny wpływ na bezpieczeństwo nie trzeba nikomu przypominać. Zużyte - stare wycieraczki rozmazują obraz w czasie deszczu ograniczając widoczność, matowią powierzchnię szyby i mogą doprowadzić do jej uszkodzenia.

Czym kierować się przy zmianie wycieraczek? Na pewno nie warto zbytnio oszczędzać. Przy bardzo wypukłych szybach najlepsze są wycieraczki bezszkieletowe (pop. banany) lub silencio. Ich guma lepiej przylega do szyby, ponieważ nie mają metalowej obejmy. Dodatkowym atutem jest ich cicha praca. Przy szybach słabo uwypuklonych lepiej sobie radzą klasyczne wycieraczki szkieletowe.

Jeśli zależy Państwu na bezpieczeństwie oraz trwałości, należy unikać tanich wycieraczek marketowych oraz podróbek z niepewnego źródła i wybierać produkty markowe – ceny tak naprawdę wiele się nie różnią. Ceny markowych wycieraczek zaczynają się u nas już od 12,- zł. za sztukę.

Wycieraczki samochodowe wysokiej klasy w szerokim asortymencie oraz w konkurencyjnych cenach znajdziecie Państwo w naszych oddziałach, tj. Kielce i Radom.
Nasi sprzedawcy pomogą wybrać najlepsze wycieraczki do Państwa pojazdu. Zakupione u nas wycieraczki montujemy gratis. 

 

Wkłady luster

W swojej ofercie firma Autofenix posiada również lusterka samochodowe zewnętrzne, podgrzewacze - elementy grzejne lusterka oraz płytki montażowe. Dostępne są w szerokim asortymencie w naszych oddziałach, tj. Kielce, Radom i Szewce. Na miejscu istnieje możliwość montażu zakupionego wkładu lusterka.

Posiadamy lusterka:

  • proste
  • sferyczne
  • asferyczne

Lusterko proste - zwykłe lusterko o najmniejszym polu widzenia.
Lusterko sferyczne - większe pole widzenia przy pomniejszonym obszarze.
Lusterko asferyczne - eliminuje martwe pole dzięki zastosowaniu dwóch stref. Zewnętrzna część lusterka znajduje się pod innym kątem, dzięki czemu poszerza pole widzenia. Stosowane są przeważnie od strony kierowcy - większe pole widzenia gwarantuje bezpieczniejszą zmianę pasa ruchu.

 

Kleje

Masy uszczelniające

Nanoimpregnaty

Tlenek ceru

Pasta polerska Domino

Narzędzia Yato