pilkington team

Przyciemnianie Szyb


Zastanawiasz się nad przyciemnieniem szyb w swoim samochodzie? Chciałbyś poprawić komfort pracy w biurze w słoneczne i upalne dni? Przeszkadza Ci brak dyskrecji we własnym mieszkaniu? Chcesz zabezpieczyć pomieszczenie przed włamaniem? Zadzwoń do nas a pomożemy rozwiązać Twój problem!

 

W swojej ofercie posiadamy wysokiej jakości folie renomowanych producentów, a nasz przeszkolony personel wykona usługę szybko i profesjonalnie. Przez okres naszej działalności zdobyliśmy duże doświadczenie i umiejętności w montażu folii, co może potwierdzić ilość współpracujących z nami Firm oraz zadowolonych Klientów.

 

 

~  Jeżeli jesteś zainteresowany przyciemnieniem szyb lub zakupem folii – skontaktuj się z nami  ~

tel.: 785 051 419 ;  41 348 18 20

 

Firma Autofenix świadczy usługę profesjonalnego przyciemniania szyb samochodowych. U nas można wygodnie usiąść, napić się kawy i spokojnie zdecydować o wyborze koloru i rodzaju folii oraz o stopniu przyciemnienia szyb w swoim aucie. Z ekranu monitora macie Państwo "na żywo" obraz postępu prac. Wszystkie nasze stanowiska pracy są ogrzewane, co jest niezmiernie istotną sprawą w przypadku oklejania szyb w okresie jesienno - zimowym.

Korzyści płynące z przyciemnionych szyb:

  • Komfort. Przyciemnione szyby podnoszą komfort jazdy oraz zmniejszają refleksy świetlne. Folia potrafi zmniejszyć nagrzewanie wnętrza samochodu nawet o 60% !!!
  • Zwiększone bezpieczeństwo. Podczas wypadku szyby hartowane rozsypują się na drobne kawałeczki, które z dużą prędkością przemieszczają się w niekontrolowany sposób - raniąc ciało. Dzięki zastosowaniu folii, zmniejsza się ryzyko rozprysku szkła. Posiadamy również folie antywłamaniowe, które utrudniają wybicie szyby i dokonania kradzieży pojazdu lub przedmiotów w nim się znajdujących.
  • Dyskrecja. Przysłowie mówi: „czego oczy nie widzą, tego sercu nie żal”. Dzięki ciemnej folii możemy przewozić przedmioty, które pozostają niewidoczne dla osób znajdujących się na zewnątrz samochodu.
  • Wytworność i prestige. Wystarczy spojrzeć na większość luksusowych samochodów – mają przyciemnione szyby. Pomijając wyżej wymienione zalety, samochody z przyciemnionymi szybami wyglądają dużo lepiej i dlatego też ciemne szyby są na porządku dziennym w luksusowych autach.
  • Wartość. Profesjonalnie przyciemnione szyby w samochodzie podwyższają jego wartość rynkową. Auto w porównaniu z innymi wyróżnia się swoją elegancją i zdecydowanie łatwiej - w razie potrzeby, znaleźć potencjalnego nabywcę. Nieprofesjonalne i nieestetyczne ofoliowanie auta obniża jego wartość.   

 

Przyciemnianie szyb samochodowych wykonujemy głównie w naszym Oddziale w Kielcach - ul. Wrzosowa 25  oraz w autoryzowanych serwisach samochodowych (ASO).

 

Oklejanie szyb okiennych

Firma Autofenix świadczy usługę oklejania szyb okiennych w budynkach i w pomieszczeniach biurowych.
Usługę oklejania szyb okiennych wykonujemy u Klienta.

 

Zabezpieczanie pomieszczeń folią antywłamaniową (P2A)

Firma Autofenix świadczy oklejania szyb okiennych i drzwiowych folią antywłamaniową - klasa wytrzymałości P2A.
Tzw. folia antywłamaniowa jest to szczególny rodzaj folii a jej instalacja wymaga odpowiednich umiejętności. Grubość folii antywłamaniowej wynosi aż 360 mikronów. Zanim folia trafi do sprzedaży poddawana jest badaniom laboratoryjnym, podczas których sprawdzana jest m.in. jej wytrzymałość. Stanowi ona alternatywę dla nieestetycznych metalowych krat w oknach i doskonale chroni szybę przed jej rozbiciem. Folia ma zastosowanie głównie przy zabezpieczaniu pomieszczeń narażonych na włamanie i utratę np cennych dokumentów. Do każdej instalacji dołączamy certyfikat zaświadczający o jej wytrzymałości - klasa P2A.
Usługę oklejania szyb folią antywłamaniową wykonujemy u Klienta.

 

Folie

Firma Autofenix prowadzi sprzedaż wysokiej jakości folii renomowanych producentów takich jak : SOLAR SCREEN, GLOBAL, MAXUEL, GRAFIWRAP, CLASSIC. Folie, które Państwu oferujemy posiadają gwarancję producenta na odbarwienia na okres od 6-ciu do 15-tu lat, natomiast na wykonane foliowania udzielamy bezterminowej gwarancji. W naszych pomieszczeniach biurowych znajdują się próbniki folii a w magazynach bogaty asortyment. Najbardziej popularne modele folii posiadamy w ilościach hurtowych.

 

Oferujemy Państwu:

  • folie do przyciemniania szyb samochodowych
  • folie do oklejania karoserii samochodowych (- na zamówienie)
  • folie do oklejania szyb okiennych : antywłamaniowe, ochronne, atermiczne, lustrzane, przyciemniające, dekoracyjne (- na zamówienie)