pilkington team

Auto szyby


Firma Autofenix zajmuje się sprzedażą i profesjonalnym montażem szyb samochodowych do :

  • samochodów osobowych
  • samochodów dostawczych
  • samochodów ciężarowych
  • pojazdów specjalistycznych

 

Dodatkowo zajmujemy się wymianą uszkodzonych szyb w autobusach i szkleniem busów.

 

W czasie 30-tu lat działalności na rynku kieleckim i radomskich Firma Autofenix wypracowała sobie pozycję niekwestionowanego lidera w swojej branży pod względem:

  • ilości posiadanego asortymentu w swoich magazynach
  • jakości oferowanego towaru w postaci szyb samochodowych oraz pozostałego towaru handlowego
  • jakości oraz ilości świadczonych usług w swojej branży
  • najniższych cen za oferowany markowy towar.

 

Autofenix jest autoryzowanym dystrybutorem i przedstawicielem koncernu Pilkington – światowego lidera w produkcji szyb samochodowych na tzw. pierwszy montaż (OEM). Od przysłowiowego "zawsze" współpracujemy z koncernem Saint-Gobain Sekurit. Markowe szyby z logo Pilkington i Saint-Gobain Sekurit stanowią znaczną część naszego asortymentu. W naszych magazynach znajdziecie Państwo szyby również innych renomowanych producentów takich jak : Guardian, Splintex, AGC Automotive, Fuyao, Sicursiv, Nordglass oraz zamienniki uznanych producentów z Chin : Yesglass, Xinyi i Glapo. Do montażu szyb wklejanych używamy klejów i chemii montażowej światowego lidera w branży chemii motoryzacyjnej - firmy DOW oraz produkty koncernu SIKA.

Montaże wykonujemy głównie w naszych oddziałach Kielce - ul. Wrzosowa 25  i  Radom - ul. Warszawska 115  oraz u Klienta na tzw "wyjeździe". U nas można wygodnie usiąść, zdecydować o wyborze szyby, napić się kawy i obserwować na ekranie monitora postęp przebiegu pracy przy Państwa pojeździe. Czas wymiany szyby wynosi przeważnie 2-2,5 godz (wymiana szyby + wstępne wiązanie kleju). Na życzenie Klienta wykonujemy dokumentację zdjęciową z przeprowadzonego montażu, którą wysyłamy na wskazany adres mailowy.

 

Dzięki wieloletniej współpracy z naszymi dostawcami możemy zagwarantować Państwu najwyższą jakość produktów a dzięki naszej znakomicie wykwalifikowanej kadrze specjalistów do spraw dystrybucji i montażu - gwarantujemy profesjonalną jakość usług !

 

~ Oferujemy MARKOWE PRODUKTY za konkurencyjną cenę oraz WYSOKIEJ JAKOŚCI ZAMIENNIKI od sprawdzonych producentów !!! ~